روکش سرامیکی دندان های پوسیده بیمار عزیز از اصفهان

لمینت سرامیکی در اصفهان، یکی از درمان های زیبایی پر طرفدار می باشد که به لحاظ ماهیت ساخت لمینت ها و روکش های سرامیکی از اقبال بیشتری نسبت به دیگر درمان ها مثل ونیر کامپوزیت بهره مند است در ادامه به بررسی درمان این بیمار عزیز می پردازیم

روند درمان زیبایی با استفاده از لمینت سرامیکی :

همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید ، این بیمار عزیز خانم جوانی هستند که با شکایت و نارضایتی زیاد از دندان های خود به مرکز ما مراجعه نمودند . وضعیت دندان ها به لحاظ شدت پوسیدگی ها و میزان تخریب دندان ها به حدی بود که هم بوی بد دهان را ایجاد کرده یود و هم امکان لبخند را برای این مراجع عزیز گزفته بود .

تماس با ما | شماره واتساپ مرکز دندانپزشکی زیبایی دکتر سپیده کاظمی زاده

این پوسیدگی ها مانع از ارتباط کلامی موثر در خانواده و جامعه می گردد همچنین اعتماد به نفس لازم برای برای حضور پر قدرت در جایگاه های مختلف اجتماعی را نیز از فرد سلب می نماید .
ایشان با مراجعه به مرکز تخصصی دندانپزشکی زییایی دکتر سپیده کاظمی زاده در اصفهان و معاینه اولیه ، این مرکز را برای انجام درمان زیبایی دندانپزشکی خود انتخاب کردند .

در ابتدا کار درمان پوسیدگی های موجود و ترمیم آنها انجام شد و سپس قالب گیری لازم جهت ارائه به لابراتوار انجام گرفت و لبخندی زیبا برای این مراجعه کننده عزیز شکل گرفت.

درمان لمینیت سرامیکی بیمار عزیز ار اصفهان توسط دکتر سپیده کاظمی زاده

به طور کلی بسیاری از افراد جامعه هستند که از لیخند خود رضایت کافی را ندارند و یا فاصله بین دندانی دارند و این موجب کاهش اعتماد به نفس آنها شده است . راه آن استفاده از لمینت سرامیکی در اصفهان نزد بهترین دکتر دندانپزشکی زیبایی در اصفهان است که با یک درمان با کیفیت و تخصصی لبخندی زیبا را برای شما عزیزان به ارمغان آورد .

 

در صورت نیاز به مشاوره و معاینه تخصصی برای درمان های دندانپزشکی زیبایی میتوانید از طریق چت واتس اپ یا دایرکت اینستاگرام دکتر سپیده کاظمی زاده با ما در تماس باشید .

صفحات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست