قیمت کامپوزیت دندان اصفهان

قیمت ونیر کامپوزیت در اصفهان چقدر است؟ یکی از مهم ترین مشکلاتی که افراد همیشه برای بهبود طرح لبخند خود با کمک ونیر کامپوزیت با آن مواجه هستند، هزینه درمان با روش ونیر کامپوزیت است. اما کامپوزیت دندان در اصفهان و در مطب دکتر سپیده کاظمی زاده، روشی کم‌هزینه و بادوام نسبت به سایر روش‌ها برای درمان دندان‌های بد رنگ و نامنظم است.

قیمت کامپوزیت دندان در اصفهان | دکتر سپیده کاظمی راد

خدمات دنداپزشکی زیبایی ما

null

ونیر کامپوزیت در اصفهان

null

لمینت سرامیکی در اصفهان

قیمت کامپوزیت دندان در اصفهان، عنوان مقاله پیشرو در مرکز دندانپزشکی دکتر سپیده کاظمی زاده است و در این زمینه توضیحات کاملی داده می شود؛ پس با ما همراه باشبد.

توصیه ما به شما این است؛

قبل از اینکه سلامت و زیبایی دندان های خود را فدای پول و هزینه کنید، همه جوانب این فعالیت را کمی منطقی تر در نظر بگیرید و اگر قصد دارید از روش های ارزان و بی کیفیت زیر نظر دندانپزشکان غیرحرفه ای و مبتدی برای درمان استفاده کنید، سعی کنید کامپوزیت دندان انجام ندهید، زیرا بعداً باید هزینه بیشتری بپردازید. بنابراین تصمیم گیری در مورد انتخاب کامپوزیت ارزان در ایران تنها در صورتی می تواند یک انتخاب هدفمند باشد که از کیفیت و تخصص دندانپزشک خود مطمئن باشید.

طول عمر یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت کامپوزیت دندان در اصفهان در کلینیک های مختلف می باشد که هر چه کیفیت خدمات بالاتر باشد قیمت کامپوزیت دندان افزایش می یابد.

اینجا در مطب دکتر سپیده کاظمی زاده با 10 سال تجربه و ده هزار بیمار رضایتمند آماده خدمات رسانی و انجام انواع خدمات زیبایی(از جمله ونیر کامپوزیت و لمینت دندان در اصفهان و همچنین بلیچینگ دندان در نصف جهان) برای شما هستیم.

 پارامترهای موثر بر قیمت کامپوزیت دندان

به طور کلی تعیین نهایی قیمت کامپوزیت دندان به هر یک از عوامل زیر بستگی دارد:

  • مکان، امکانات و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک برای بیماران
  • میزان تخصص و تجربه دندانپزشک
  • کشور سازنده و برند کامپوزیت دندان
  • تعداد دندان های کامپوزیت
  • اگر قبل از کامپوزیت نیاز به ترمیم دندان های پوسیده باشد
  • در صورت نیاز به حذف کامپوزیت قبلی
  • لیفت لثه یا جراحی در صورت نیاز با تشخیص دندانپزشک
  • هزینه برداشتن لمینت قبلی یا روکش قبلی

قیمت ونیر کامپوزیت در اصفهان

قیمت کامپوزیت در اصفهان | دکتر سپیده کاظمی زاده

قیمت کامپوزیت دندان نسبت به قیمت لمینت دندان در اصفهان مناسب تر است. برای محاسبه باید ابتدا بدانید که به چند واحد کامپوزیت دندان نیاز دارید. برای محاسبه قیمت حدودی کامپوزیت دندان خود می‌توانید تعداد دندانه‌ای نمایان در طرح لبخند خود را یک واحد کامپوزیت در نظر بگیرید.

توجه: قیمت‌ها میانگین بوده و شرایط و فاکتورهای مختلف، قیمت‌ را تغییر می‌دهد؛ بنابراین برای استعلام قیمت‌ دقیق انواع برند کامپوزیت با مطب دکتر سپیده کاظمی زاده مشورت کنید.

قیمت ونیر کامپوزیت در اصفهان | دکتر سپیده کاظمی زاده

قیمت کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان در سال 1402 به طور میانگین به مبلغ 1.500.000 الی 3.500.000 تومان به‌ازای هر واحد، قیمت کامپوزیت فک بالا (هر فک) مبلغ 10.000.000 الی 30.000.000 تومان و قیمت کامپوزیت تمام دندان‌ها 20.000.000 الی 40.000.000 تومان می‌باشد.

کامپوزیت‌های دندانی امروزه در انواع و کاربردهای گوناگون ساخته می‌شوند و هر برند کیفیت و قیمت مخصوص به خود را دارا می‌باشد. در این بخش از سایت دکتر سپیده کاظمی زاده قصد داریم به بررسی قیمت حدودی انواع کامپوزیت دندان در اصفهان بپردازیم.

قیمت کامپوزیت سوئیسی

کشور سوئیسی در تولید تجهیزات پزشکی در جهان معروف می‌باشد و قیمت کامپوزیت سوئیسیدر اصفهان به‌ازای هر واحد بین 2.500.000 الی 3.500.000 تومان می‌باشد که این هزینه وابسته به برند سازنده آن متغیر می‌باشد.

قیمت کامپوزیت IPS سوئیسی

کامپوزیت ای پی اس (ips composite) یکی از محصولات شرکت ایوکلار می‌باشد. قیمت کامپوزیت ips سوئیسی در اصفهان به طور میانگین 3.500.000 تومان به‌ازای هر واحد می‌باشد. شرکت ایوکلار سازنده کامپوزیت دندان ای پی اس در سال 1923 در زوریخ تاسیس شد و در دهه 1930 در لیختن اشتاین مستقر شد. کامپوزیت‌های ای پی اس از کامپوزیت‌های بادوام، زیبا و مقاوم در برابر رنگ محسوب می‌شوند.

قیمت کامپوزیت سارمکو سوئیسی

کامپوزیت دندان سارمکو (saremco) یکی از انواع کامپوزیت سوئیسی باکیفیت و هزینه مناسب می‌باشد و قیمت کامپوزیت سارمکو سوئیسی در اصفهان به طور میانگین مبلغ 2.500.000 تومان می‌باشد.

قیمت کامپوزیت آلمانی

امروزه برند های مختلفی در کشور آلمان مشغول به فعالیت می‌باشد که برخی از این برند ها در دسته بهترین کامپوزیت‌های دندانی در جهان شناخته می‌شوند و قیمت کامپوزیت آلمانی در اصفهان به طور میانگین در حدود 2.500.000 الی 3.500.000 تومان به‌ازای هر واحد هزینه در بر دارد.

قیمت کامپوزیت کاریزما آلمان

شرکت کولرز یکی تولیدکنندگان تجهیزات دندانپزشکی در جهان می‌باشد و یکی از محصولات آن کامپوزیت کاریزما (charisma) می‌باشد. قیمت کامپوزیت کاریزما در اصفهان در حدود 2.500.000 الی 3.000.000 تومان می‌باشد.

قیمت کامپوزیت زنیت آلمان

کامپوزیت زنیت (zenit) یکی از کامپوزیت‌های آلمانی محبوب و با هزینه مناسب می‌باشد و قیمت کامپوزیت زنیت در اصفهان 2.000.000 تومان می‌باشد.

قیمت کامپوزیت آمریکایی

محصولات کشور آمریکا معمولاً در جهان به نام کیفیت و فنّاوری بالا شناخته می‌شوند و برندهای کامپوزیت این کشور از این قاعده مسثتنی نیستند. قیمت کامپوزیت آمریکایی  در اصفهان در سال 1402 در حدود 3.500.000 تومان به‌ازای هر واحد هزینه خواهد داشت.

قیمت کامپوزیت ژاپنی

کامپوزیت‌های ژاپنی محبوبیت‌های زیادی در ایران دارا می‌باشند و قیمت کامپوزیت ژاپنی در اصفهان به طور میانگین 1.500.000 الی 2.000.000 تومان به‌ازای هر واحد می‌باشد.

قیمت کامپوزیت شوفو

قیمت کامپوزیت شوفو در اصفهان به طور میانگین در حدود 1.500.000 الی 2.000.000 تومان می‌باشد.

قیمت کامپوزیت توکویاما

شرکت توکویاما در سال 1922 تأسیس شد و قیمت کامپوزیت توکویاما در اصفهان به طور میانگین 1.500.000 الی 2.000.000 تومان می‌باشد.

قیمت کامپوزیت گرادیا جی سی

قیمت کامپوزیت گرادیا جی سی در اصفهان مبلغ 2.000.000 تومان به‌ازای هر واحد، هزینه دربر خواهد داشت.

قیمت کامپوزیت چینی اسپیدنت

اگر به دنبال قیمت کامپوزیت ارزان و کیفیت مناسب می‌گردید، اسپیدنت انتخاب مناسب می‌باشد. قیمت کامپوزیت اسپیدنت در اصفهان به طور میانگین 1.500.000 تومان به‌ازای هر واحد می‌باشد.

در پایان

قیمت کامپوزیت دندان در اصفهان نسبت به سایر روش های دندانپزشکی زیبایی در اصفهان مانند کامپوزیت بسیار متعادل تر است و شما می توانید در مطب دکتر سپیده کاظمی زاده به همراه کادری حرفه ای و خوش اخلاق برای انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی در اصفهان از جمله اصلاح طرح لبخند در اصفهان اقدام کنید و لبخندی زیبا برای خود بسازید.

صفحات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست