اصلاح طرح لبخند در اصفهان

با اصلاح طرح لبخند می توانید صورتی زیبا داشته باشید. داشتن یک لبخند جذاب و زیبا نه تنها ظاهر شما را چشمگیر می کند، بلکه می تواند اعتماد به نفس شما را نیز افزایش می دهد. از سوی دیگر، افزایش سن بر ظاهر دندان‌ها نیز تأثیر می‌گذارد و در نتیجه ظاهر لبخند محو می‌شود. خوشبختانه، شما راه حل های متنوعی برای جوان سازی لبخند دارید که در مجموع به آنها درمان طراحی لبخند می گویند.

اصلاح طرح لبخند (همچنین به عنوان اصلاح لبخند نیز شناخته می شود) یک درمان زیبایی است که تمایل دارد لبخند ایده آل شما را زیبا یا بازسازی کند. به سادگی، همه می توانند بدون در نظر گرفتن عواملی که طراحی لبخندشان را مختل می کنند، لبخند زیبایی شناختی و قهرمانانه ای را که می خواهند به دست آورند. در این مقاله از سایت دکتر سپیده کاظمی زاده، به اصلاح طرح لبخند در اصفهان می پردازیم.

دکتر سپیده کاظمی زاده متخصص اصلاح طرح لبخند در اصفهان

بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان - کلینیک دندان\زشکی زیبایی و ترمیمی دکتر سپیده کاظمی زاده

خانم دکتر کاظمی زاده دانش آموخته رشته داندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند. ایشان بعد از طی دوره دندانپزشکی از این دانشگاه، موفق به ورود به دوره تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در سال 1391 شدند. خانم دکتر کاظمی زاده در سال 1394 تحصیلات تخصصی خود را به اتمام رسانده و مطب خود را در اصفهان تاسیس کردند.

خدمات اصلاح طرح لبخند در اصفهان و در مطب دکتر کاظمی زاده

اصلاح لبخند یک روش واحد نیست؛ بلکه شامل طیف گسترده ای از روش های اصلاحی برای ایجاد ظاهری متقارن تر است. دندانپزشکان زیبایی باید به جنبه های مختلفی مانند وضعیت دندان های موجود، رنگ پوست، رنگ دندان، ظاهر صورت و غیره نگاهی بیندازند.

به این دلیل است که این عوامل به دقت در نظر گرفته می‌شوند تا علت اصلی لبخند غیر زیبا را شناسایی کنند و در نتیجه یک طرح درمانی شامل روش‌های مناسب برای ایجاد لبخندی زیبا و دلپذیر انجام می‌شود. بسته به مشکل زمینه‌ای، ممکن است بیمار به روش‌های مختلفی نیاز داشته باشد، از روش‌های اساسی دندانپزشکی زیبایی گرفته تا روش‌های جراحی.

خدمات اصلاح طرح لبخند در اصفهان | دکتر سپیده کاظمی زاده

در اصفهان و در مطب دکتر سپیده کاظمی زاده، انواع روش ها برای اصلاح طرح لبخند انجام می گردد. از جمله این روش ها در جدول زیر اشاره شده است:

روش های اصلاح طرح لبخند در کلینیک دکتر کاظمی زاده
کامپوزیت ونیر لامینیت سرامیکی روکش تمام سرامیک
جرمگیری بلیچینگ دندان روکش زیرکونیوم
ترمیم دندان با آمالگام اینله و انله سرامیکی ترمیم دندان‌های بسیار پوسیده
ترمیم دندان با مواد همرنگ دندان بستن فضا (دیاستم) بین دندان‌ها با کامپوزیت

با توجه به مشکل بیمار انواع مختلفی از خدمات برای بیمار انجام می گردد. با توجه به نوع خدمات انجام گرفته قیمت اصلاح طرح لبخند نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال لمینت دندان در اصفهان یکی از روش های پرهزینه محسوب می شود. قیمت لمینت دندان اصفهان در مقایسه با قیمت کامپوزیت دندان در نصف جهان و همچنین بلیچینگ دندان در اصفهان  قابل مقایسه نیست!

پاسخ سوال متداول از زبان دکتر سپیده کاظمی زاده

اصلاح طرح لبخند در کلینیک دکتر سپیده کاظمی زاده، در شهر های دیگر اصفهان نیز انجام میگردد؟

بله بیماران در شهر های شاهین‌شهر، شهرضا، نجف آباد و … ، نیز می توانند با مراجعه به راه های ارتباطی ذکر شده در این سایت، نوبت اصلاح طرح لبخند خود را در مطب دکتر کاظمی زاده رزرو کنند.

آیا دکتر کاظمی زاده پزشک عمومی هستند یا متخصص و رشته تخصص ایشان چیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد خانم دکتر سپیده کاظمی زاده متخصص دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی هستند.  ایشان متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی هستند.

در صورت هر گونه سوال از خانم دکتر کاظمی زاده می توانید با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید.ما در خدمت شما عزیزان هستیم.

در پایان

کلینیک دکتر سپیده کاظمی زاده در شاخه های مختلف دندانپزشکی زیبایی اصفهان فعالیت دارد.ما در مطب دکتر سپیده کاظمی زاده دقیقاً از همان مراحل ابتدایی، ارزیابی اصول درمان های طراحی لبخند را دنبال می کنیم. هنگامی که عوامل موثر بر زیبایی لبخند شناسایی شدند، آن جنبه ها را به دقت در نظر می گیریم تا یک طرح درمانی تهیه کنیم و با لوازم جانبی پیشرفته برای بازسازی یا بهینه سازی لبخندی زیبا که می تواند به طور استثنایی خود فرد را منعکس کند، اجرا می شود.

صفحات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست