بیلیچینگ در اصفهان

یکی از مؤثرترین و بی عارضه ترین درمان های زیبایی است که با استفاده از ژل های سفیدکننده که حاوی پراکسید هیدروژن یا کارباماید پراکساید هستند رنگ دندان ها سفید
می شود (در حد 1 الی چند درجه).

بلیچینگ در اصفهان | دکتر سپیده کاظمی راد پزشک متخصص دندانپزشکی زیبایی

خدمات دنداپزشکی زیبایی ما

null

ونیر کامپوزیت در اصفهان

null

لمینت سرامیکی در اصفهان

بلیچینگ دندان شامل سفید کردن دندان ها برای روشن تر شدن آنها است. این درمان به همراه درمان هایی نظیر لمینت دندان در اصفهان، از جمله روش های پر طرفدار برای اصلاح طرح لبخند در اصفهان محسوب می شود. اینجا در مرکز دندانپزشکی دکتر سپیده کاظمی زاده با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد بلیچینگ دندان در اصفهان صحبت کنیم.

بلیچینگ یا سفیدکردن دندان‌ها:

یکی از مؤثرترین و بی عارضه ترین درمان های زیبایی است که با استفاده از ژل های سفیدکننده که حاوی پراکسید هیدروژن یا کارباماید پراکساید هستند رنگ دندان ها سفید می-شود (در حد 1 الی چند درجه).
بلیچینگ به دو روش انجام می شود:

  •  Home Bleaching (بلیچینگ در منزل)
    که دندانپزشک از فک بیمار قالبی تهیه می‌کند و به لابراتوار ارسال می‌کند. یک تری شفاف در لابراتوآر برای بیمار ساخته می‌شود. در جلسه ی دوم تری به همراه ژل سفیدکننده به بیمار تحویل داده می‌شود که یک هفته شب‌ها در منزل استفاده می‌شود.
  • Office Bleaching (بلیچینگ در مطب)
    که در یک یا دو جلسه در مطب توسط ژل‌های سفیدکننده با غلظت بالاتر تحت نظارت دندانپزشک عمل سفیدکردن دندان‌ها انجام می‌شود.

 

اینستاگرام دکتر سپیده کاظمی زاده
آدرس اینستاگرام دکتر سپیده کاظمی زاده متخصص دندانپزشکی زیبایی در اصفهان

 

تماس جهت بلیچینگ یا سفید کردن دندان در اصفهان

خدمات مطب دکتر سپیده کاظمی زاده در اصفهان

 خدمات دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی در مطب دکترسپیده کاظمی زاده متخصص دندانپزشکی زیبایی در اصفهان ، خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که در زیر در قالب جدول عنوان شده است:

خدمات دندانپزشکی زیبایی در مطب دکتر کاظمی زاده

کامپوزیت ونیر لامینیت سرامیکی روکش تمام سرامیک
جرمگیری اصلاح طرح لبخند روکش زیرکونیوم

خدمات دندانپزشکی ترمیمی در کلینیک دکتر کاظمی زاده

ترمیم دندان با آمالگام اینله و انله سرامیکی ترمیم دندان‌های بسیار پوسیده
ترمیم دندان با مواد همرنگ دندان بستن فضا (دیاستم) بین دندان‌ها با کامپوزیت

هزینه و قیمت بلیچینگ دندان در اصفهان 1402

قیمت بلیچینگ دندان در اصفهان | کلینیک دندانپزشکی دکتر سپیده کاظمی زاده

قیمت بلیچینگ دندان در اصفهان و در کلینیک دندان پزشکی دکتر سپیده کاظمی زاده، به عوامل مختلفی وابسته است. بلیچینگ دندان در اصفهان در سال 1402 به‌مراتب نسبت به روش‌های دیگر ارزان تر است. بلیچینگ دندان یا سفیدکردن دندان، عامل بسیار مهمی در افزایش زیبایی و لبخند بیمار است. در مقایسه با سایر روش‌های دندانپزشکی زیبایی اصفهان و اصلاح طرح لبخند، هزینه بلیچینگ دندان بسیار مقرون به صرفه است که علاوه بر زیبایی بسیار زیاد، هیچ گونه آسیب یا ضرری  به دندان نمی‌زند. همچنین این روش زیبایی می‌تواند با رعایت اصول دندانپرشکی به دفعات تکرار شود. قیمت بلیچینگ دندان به مراتب کمتر از هزینه لمینت و کامپوزیت دندان است. همین موضوع سبب شده تا بلیچینگ دندان در سال 1402 در بین مراجعین و زیبا جویان محبوب‌تر شود.

برای آشنایی بیشتر با قیمت سایر خدمات زیبایی دندان، به صفحات قیمت کامپوزیت دندان در اصفهان و هزینه لمینت دندان در اصفهان مراجعه کنید.

قیمت بلیچینگ دندان به ازای هر فک در اصفهان، بسته به نوع مواد مصرفی برای سفیدکردن دندان‌ها و کیفیت آنها، از 3 ملیون تومان شروع می شود؛ اما برای اطلاع دقیق تر از قیمت ابتدا با مطب دکتر کاظمی زاده متخصص دندانپزشکی زیبایی، تماس بگیرید.

این نکته را باید در نظر بگیرید که این یک امر کاملاً عادی است که هزینه بلیچینگ هم مانند سایر خدمات دندانپزشکی، هر ساله باتوجه‌به افزایش تورم، مقداری افزایش یابد. متأسفانه یکی از دلیل دیگر برای افزایش هزینه سفیدکردن دندان وجود دارد که آن هزینه مواد سفیدکننده دندان خارجی و نوسانات قیمت دلار است.

پاسخ پرسش های متداول از زبان دکتر سپیده کاظمی زاده

خدمات بلیچینگ دندان در مطب دکتر سپیده کاظمی زاده، در شهر های دیگر اصفهان نیز انجام میگردد؟

بله بیماران در شهر های دیگر اصفهان مانند کاشان، خمینی شهر، نجف آباد و … ، نیز می توانند با مراجعه به راه های ارتباطی ذکر شده در این سایت، نوبت بلیچینگ دندان خود را رزرو کنند.

آیا دکتر کاظمی زاده پزشک عمومی هستند یا متخصص و رشته تخصص ایشان چیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد خانم دکتر سپیده کاظمی زاده متخصص دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی هستند.  ایشان متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی هستند.

آیا کلینیک دندانپزشکی خانم دکتر سپیده کاظمی زاده، خدمات دیگری به غیر از لمینت نیز ارائه می دهد؟

بله همانطور که در بالا ذکر شد مطب دکتر کاظمی زاده در زمینه کامپوزیت دندان، بلچینگ دندان و انواع خدمات دندانپزشکی ترمیمی در اصفهان مانند ترمیم دندان با آمالگام، عصب‌کشی و … در اصفهان، به ارائه خدمات می پردازد.

آیا بلیچینگ دندان دائمی است؟

سفید کردن دندان دائمی نیست ممکن است از چند ماه تا 3 سال طول بکشد؛ از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

اگر سیگار می‌کشید، چای یا قهوه می‌نوشید، اثر سفید کنندگی طولانی نخواهد بود، که همگی می‌توانند دندان‌های شما را لکه دار کنند.

در آخر

بلیچینگ  دندان پر طرفدار ترین درمان زیبایی است که به دو روش انجام می شود. در کلینیک دکتر سپیده کاظمی زاده انواع خدمات بلیچینگ دندان و سایر خدمات دندانپزشکی زیبایی اصفهان از جمله لمینت دندان و کامپوزیت دندان در اصفهان، با کیفیت بالا انجام می گردد، منتظر حضورتان هستیم.

در پایین صفحه می توانید نظرات خود را قرار داده و هر گونه سوال در مورد بلیچینگ دندان را از ما بپرسید.

صفحات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست