لبخند هالیوودی در اصفهان

لبخند هالیوودی که یکی از درمان های دندانپزشکی محبوب است. در واقع لبخند هالیوودی یک درمان زیبایی شناسی لبخند است که از لبخندهای درخشان و باشکوه ستاره های هالیوود الهام گرفته شده است. از آنجایی که فقط دندان های سفید برای رسیدن به لبخند مورد نظر کافی نیست، این فرآیند درمانی با انجام کاربردهای مختلف با هم انجام می شود.

لبخند هالیوودی چیست؟ در این نوشته از مرکز زیبایی دکتر سپیده کاظمی زاده، با لبخند هالیوودی در اصفهان آشنا می شوید.

دکتر سپیده کاظمی زاده متخصص لبخند هالیوودی در اصفهان

دکتر سپیده کاظمی زاده در سال 1389 از رشته دندان پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند.ایشان با پشتکار زیاد خود در سال 1391 در رشته تخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی پذیرفته شده و سه سال بعد؛ در سال 1394 مدرک تخصص دنتدانپزشکی زیبایی و ترمیمی را اخذ کردند.ایشان در سال 139، مطب شخصی خود را در اصفهان دایر و از آن زمان تا به حال مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز خود هستند.

از نظر مراجعه کنندگان به مطب دکتر سپیده کاظمی زاده، ایشان دکتری خوشرو، مهربان و باحوصله هستند که به خوبی به حرف های بیماران گوش داده و درمان مناسبی را برای آن ها تجویز می کنند.

دندانپزشکی زیبایی در کلینیک دکتر کاظمی زاده | دکتر سپیده کاظمی زاده

خدمات لبخند هالیوودی در کلینیک دکتر سپیده کاظمی زاده

لبخند هالیوودی با توجه به فرآیند تخصصی که دارد باید حتما توسط یک متخصص کاربلد دندانپزشکی زیبایی انجام گیرد. خانم دکتر کاظمی زاده با توجه به شکل دهان و شدت مشکل بیمار، درمانی متناسب با آن را برای بیمار تجویز می کند. لبخند هالیوودی از مجموعه ای از خدمات زیبایی تشکیل می شود. دکتر کاظمی زاده، برای اصلاح طرح لبخند در اصفهان، با توجه به وضعیت دهان و دندان بیمار، از بعضی از این درمان ها استفاده خواهد کرد. تعدادی از درمان های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی که در مطب دکتر سپیده کاظمی زاده ارائه می گردد در زیر به صورت جدول عنوان شده است:

خدمات دندانپزشکی زیبایی در کلینیک دکتر کاظمی زاده

کامپوزیت ونیر لامینیت سرامیکی اصفهان روکش تمام سرامیک
جرمگیری اصلاح طرح لبخند روکش زیرکونیوم

خدمات دندانپزشکی ترمیمی در مطب دکتر کاظمی زاده

ترمیم دندان با آمالگام اینله و انله سرامیکی ترمیم دندان‌های بسیار پوسیده
ترمیم دندان با مواد همرنگ دندان بستن فضا (دیاستم) بین دندان‌ها با کامپوزیت

اصلاح طرح لبخند(طرح لبخند هالیوودی) در اصفهان | دکتر سپیده کاظمی زاده

قیمت لبخند هالیوودی در اصفهان و در مرکز زیبایی دکتر سپیده کاظمی زاده (آپدیت 1402)

قیمت لبخند هالیوودی در لینیک دکتر کاظمی زاده با توجه به خدمات ارائه شده محاسبه می گردد. برای مثال ممکن است خانم دکتر کاظمی زاده لمینت یا کامپوزیت دندان را برای بیمار تجویز کنند. در این صورت قیمت لبخند هالیوودی بستگی به قیمت لمینت دندان در اصفهان دارد؛ با این حال اگر از کامپوزیت دندان در اصفهان استفاده شود طبیعتاً قیمت لبخند هالیووی کمتر می شود. همچنین دانستن این نکته خالی از لطف نیست که قیمت بلیچینگ دندان در اصفهان و در مرکز دندانپزشکی دکتر کاظمی زاده، نسبت به قیمت کامپوزیت دندان در اصفهان و سایر درمان های دندانپزشکی زیبایی در نصف جهان، بسیار کمتر است. بنابراین قیمت لبخند هالیوودی در اصفهان بستگی به خدمات ارائه شده دارد.

لبخند هالیوودی در اصفهان | کلینیک زیبایی دکتر سپیده کاظمی زاده

پاسخ به سوالات متداول از کلینیک دندانپزشکی دکتر سپیده کاظمی زاده

خدمات کلینیک زیبایی دکتر سپیده کاظمی زاده،مانند لبخند هالیوودی، در شهر های دیگر اصفهان نیز انجام میگردد؟

بله اگر در سایر شهرهای اصفهان ساکن هستید و میخواهید برای لبخند هالیوودی در شاهین شهر یا طرح لبخند هالیوودی در نجف آباد و یا انجام انواع خدمات اصلاح طرح لبخند در اصفهان و شهر های آن و … ، اقدام کنید می توانید با مراجعه به راه های ارتباطی ذکر شده در این سایت، نوبت طرح لبخند هالیوودی خود را رزرو کرده و این خدمات را در یک مرکز تخصصی و توسط متخصص دنداپزشکی زیبایی در اصفهان دریافت کنید.

آیا داشتن لبخند هالیوودی، هزینه زیادی دارد؟

همانطور که در بالا ذکر شد، قیمت ساخت طرح لبخند هالیوودی، کاملاٌ بستگی به خدمات ارائه شده و شکل دهان و دندان بیمار دارد. برای مثال اگر دندان های بیمار خراب بوده و یا آسیب دیده باشد، باید ابتدا این آسیب دیدگی درمان و بعد برای طرح لبخند هالیوودی اقدام شود.

آیا اصلاح طرح لبخند (لبخند هالیوودی)، مدت زمان زیادی طول می‌کشد؟

مدت زمان ایجاد لبخند هالیوودی در مطب دندانپزشکی دکتر کاظمی زاده، کاملاٌ بستگی به نوع مشکل بیمار و شرایط لثه و دهان فرد دارد.

صفحات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست